Göbek Korsesi Ürün Görseli

Atlet korse özellikleri

Atlet korse özellikleri Atlet korse özellikleri

Erkekler için özel olarak tasarlanmış olan atlet korse %80 naylon ve %20 spandex kumaştan üretilmiştir. Özellikle atlet olarak tasarlanmış olması kullanımını son derece kolay bir hale getirmiştir. Atlet olması her türlü kıyafetinizin içine rahat bir şekil de bu atleti giyme şansını sizlere verecektir. Özel günleriniz de ya da dışarı çıkacak olduğunuz da rahat bir şekil de bu korseyi giyebilirsiniz. Atlet korsenin en büyük özelliği kullanımın günlük yaşam da sizleri rahatsız etmemesidir.

Atlet korse , baklava dilim korse olarak da bilinen bir üründür. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Sayfamız da yer alan nedir ve nasıl kullanılır kısımların da bedenlerinizi nasıl seçeceğiniz detaylı olarak verilmiştir.

Slim’n Lift Korse 

Slim korse hakkın da bilgi edinmek için ve ürün özellikleri hakkın da bilgi almak için sayfamı da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı numaralar dan sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz siz sipariş verdikten sonra maximum 2 iş günü içerisin de adresinize kadar teslim edilmektedir.

Slim’n lift korse her erkek rahatlıkla kullanabilir. Kumaş olması nedeni ile kıyafetlerin her zaman altına giyebilir , giremediğiniz kıyafetlerin ve gömleklerin içine girebilirsiniz. Bu tarz ürünler den yardım alarak sizler de kendinize olan güveninizin artmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu ürün bir korsedir ve kilo verdirici özelliği kesinlikle bulunmamaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )