Göbek Korsesi Ürün Görseli

Ergenlik çağında ki erkekler ve kilo

erkekler için göbek bölgesiErgenlik çağında ki erkekler ve kilo  

Ergenlik dönemi gençler için gerçekten de çok önemli bir dönemdir. Bu neden ile de genç bireylerin ergenlik dönemlerin de sıkı diyetler yapmalarını önermiyoruz. Bu durum kas ve su kaybına neden olabilir. Bu yaşlar da kilo vermek istiyorsanız özellikle bir diyetisyen yardımı ile diyet yapmak gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Ergenlik dönemindeki erkeklerde özellikle ekmeğin tamamen kesildiği ve proteinin çok arttığı beslenme biçimleri görülmektedir.

Ergenlik dönemin de olan bireyler için özellikle günlük olarak süt, sebze, meyve, ekmek ve et tüketimi gerçekten çok önemlidir ve kesinlikle alınması gerekmektedir. Ergenlik dönemin de olan bireylerin yağlı cips, fast food tarzı ürünler den kesinlikle uzak kalması gerekmektedir. Hazır olan kızartma ve kavurma dan da kesinlikle uzak kalmaları gerekmektedir.

Ergenlik dönemin de diyet yapan gençlerin mutlaka beraberin de spor da yapması gerekmektedir. Hafta da 3 kere olmak üzere en az 45 dakika kadar egzersiz yapmak sizlere bu konu da çok iyi gelecektir.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )