Göbek Korsesi Ürün Görseli

Slim’n Lift Toptan Satış

Slim’n Lift Toptan Satış

Erkeklerin göbek sorununa kökten çözüm sağlayan Slim’n Lift, satış rekorları kıran çok popüler bir üründür. Slim’n Lift bayisi olmak ve Türkiye genelinde yaygın bayi ağımıza katılmanız için birçok neden buunmaktadır.

Bayilik için en az alım adedi 50 adet olup, vergi levhasına sahip olmanız yeterlidir. Şahıs veya kurumsal firmalar toptan alım yapıp, perakende satış yapabilirler. Kar oranı oldukça yüksek olan bu ürünün satışını eczanelerde, internet sitenizde, mağaza ve dükkânlarınızda rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vergi levhası olmayan kişiler, bireysel satış yapabilir veya satış ortaklığı programımıza katılabilirler.  İsterseniz dropshipping hizmetimizi kullanabilirsiniz. İnternet alışveriş sitenizde, sosyal medyada, İnstagram veya facebook kanalı ile satış yapabilirsiniz. Müşteriyi bulup müşteri bilgilerini bize iletmeniz yeterlidir. Biz tüm sipariş aşamasını takip edip, ürünü faturası ile beraber müşterinizin adresine teslim ediyoruz.

İstanbul Slim’n Lift Toptan Satış, Ankara Slim’n Lift Toptan Satış, İzmir Slim’n Lift Toptan Satış, Antalya Slim’n Lift Toptan Satış, Ordu Slim’n Lift Toptan Satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Slim’n Lift Toptan Satış şartlarını öğrenmek ve online sipariş vermek için bizi aramanız yeterlidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )